פרויקטים

קידום אתר לחברת פנגו

פנגו היא מערכת חניה סלולרית מתקדמת המאפשרת לשלם בקלות על חניה בכחול-לבן באמצעות הטלפון הנייד. בנוסף, לאחרונה מתווספים עוד ועוד שירותים עליהם ניתן לשלם באמצעות פנגו כגון: חניה בחניונים, שטיפת מכוניות בתחנות שטיפומט, תדלוק ועוד. אנו באמבודו מבצעים עבור אתר פנגו קידום אורגני במנועי חיפוש כבר מספר שנים. אנו מקדמים את פנגו בעשרות ביטויים הקשורים לשירותים של פנגו, כגון: חניה סלולרית, שטיפת מכוניות, חניה בתל אביב, חניה ברמת גן וכו'.

קידום אתר מכון טכנולוגי HIT

HIT מכון טכנולוגי חולון נוסד ב- 1969 והפך ב- 1999 למוסד אקדמי עצמאי להשכלה גבוהה, המוסמך על ידי המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג). אתר המכון הוא אתר גדול, איכותי ובעל עיצוב עדכני. האתר נותן מענה לאלפי גולשים כולל סטודנטים, אנשי סגל, מתעניינים בלימודים ועוד. החל מ-2012 אנו באמבודו מקדמים את האתר קידום אורגני בעשרות ביטויים החשובים לשיווק מכון טכנולוגי חולון בתחומים: לימודי תואר ראשון ושני, לימודי עיצוב, לימודי הנדסה, לימודי מדעי המחשב ועוד.

קידום אתר Aruba

Aruba.com הוא פורטל התיירות הרשמי של ממשלת ארובה, אי בים הקריבי. אנו באמבודו מקדמים את הפורטל הגדול והמצליח משנת 2008 ועד היום. במהלך העבודה ביצענו כבר פעמיים מייגריישן של האתר לאתר חדש ומשופר. שני תהליכי המייגריישן עברו בהצלחה יתרה ללא פגיעה בכמות הכניסות האורגניות לאתר. כמו כן, תודות לעבודתנו השוטפת על האתר, שכוללת אופטימיזציה קפדנית לעמודים, בניית קישורים ועוד, כמות הכניסות האורגניות אל האתר נמצאת בעליה מתמדת מתחילת הפרוייקט ועד היום.


הר סיני 1, תל אביב
ת.ד 29388, תל אביב 6129301
טלפון: 03.5173333
פקס : 03.5173332
ניוזלטר רבעוני בנושאים: קידום אורגני, שיווק ופיתוח עסקי. ניתן לביטול בכל עת.