קידום אתרים אורגני

organic

חברת אמבודו מתמחה בעיקר בתחום קידום אתרים אורגני (SEO). בשוק הישראלי  זאת נשמעת כמו ירייה עיסקית ברגל שלך. הרי כולם עושים הכל... נעצב קונספט, נפתח אתר, נפרסם בגוגל, נעשה גם קידום אתרים , ולקינוח נקמפיין לך בכל הרשתות החברתיות כולל Technorati וקפה דה מרקר.

נכון, השוק הישראלי קטן, אבל חכם. יותר ויותר אנשי שיווק קוראים, מתנסים, מבינים ובעיקר מחשבים עלות מול תועלת. ומסתבר במיוחד קידום אתרים בגוגל SEO הוא ערוץ השיווק האינטרנטי בעל עלות תועלת ROI הטוב ביותר.

בראש וראשונה חיפוש אורגני עולה על פרסום במיקוד וברמת העניין של המשתמש. ולכן, 70% מהתנועה העסקית ברשת נעשית במנועי חיפוש (גוגל ושוב גוגל, וגם קצת האחרים). 85% מהתנועה לאתרים שמספק מנוע החיפוש היא אורגנית. נכון, כולם יודעים מה הם המודעות הממומנות ובמידה מסוימת סולדים מהם ומעדיפים את המודעות האורגניות הרלוונטיות.

מ-1999 (נשמע פרה היסטורי בעידן האינטרנט) אנו בחברת אמבודו בחרנו להיתמקד אך ורק בתחום קידום אתרים אורגני עם הישענות מוחלטת על טכנולוגיה וחקר מתמיד על התנהגות המשתמש. כל דף באתר מהווה יחידת תוכן שאותה אנו מקדמים. לא עוד שיטת "בחר 10 - 15 מילות חיפוש ונקדם אותך לדף הראשון" אלא הבנת המטרות של הלקוח ויצירת מפת מילות חיפוש הכוללת את מירב הביטויים הרלוונטים למטרות הפרויקט. אפילו העסק הקטן ביותר מכיל כ - 120 מילות חיפוש רלוונטיות שיכולות להמיר משתמש ללקוח, נרשם או נחשף לשירות.

קידום אתרים בגוגל מוצלח נעשה בהדרגתיות אך בעבודה יומיומית, לפעמים סזיפית. אנו מאמינים בניהול אינטימי של כל פרויקט ולכן לא תמצא אצלנו מנהלי לקוחות שמנהלים 20 פרויקטים במקביל. זה פשוט בלתי אפשרי לעשות את זה ב - 24 שעות ביממה.

והכי חשוב תוצאות. בתחילת כל פרויקט אנחנו מצמידים להצעה טבלת תוצאות ואנו מתחייבים אליהם!

 


הר סיני 1, תל אביב
ת.ד 29388, תל אביב 6129301
טלפון: 03.5173333
פקס : 03.5173332
ניוזלטר רבעוני בנושאים: קידום אורגני, שיווק ופיתוח עסקי. ניתן לביטול בכל עת.