חזור
פרויקטים

קידום אתר Aruba

Aruba.com

הוא פורטל התיירות הרשמי של ממשלת ארובה, אי בים הקריבי. אנו באמבודו מקדמים את הפורטל הגדול והמצליח משנת 2008 ועד היום. במהלך העבודה ביצענו כבר פעמיים מייגריישן של האתר לאתר חדש ומשופר. שני תהליכי המייגריישן עברו בהצלחה יתרה ללא פגיעה בכמות הכניסות האורגניות לאתר. כמו כן, תודות לעבודתנו השוטפת על האתר, שכוללת אופטימיזציה קפדנית לעמודים, בניית קישורים ועוד, כמות הכניסות האורגניות אל האתר נמצאת בעליה מתמדת מתחילת הפרוייקט ועד היום.

 

ב-2008 התחלנו לעבוד עם Aruba.com כדי לסייע במייגריישן של האתר שכלל מעל 200 אלף דפים מהפלטפורמה php אל פלטפורמת .net אנו יצרנו קווי מנחה עבור המתכנתים ועבדנו בשיתוף פעולה מלא איתם במהלך מייגריישן זה. חלק מהתהליכים הטכנולוגיים שאנו הטמענו במייגריישן זה הם:

* W3C – התאמת האתר לכללי W3C המסייעים לבני אדם ומנועי חיפוש להבין את האתר טוב יותר.

* הפניות 301 – כל עמוד מהאתר הישן, בלי יוצא מין הכלל, קיבל הפניה 301 אל עמוד זהה באתר החדש, וזאת על מנת לא לאבד את הדירוגים שהיו לאתר הישן במנועי חיפוש.

* שגיאות 404 – עמודי שגיאה 404 הם עמודים המוצגים כאשר עמודי האתר לא נמצאים. שגיאות 404 הן נפוצות לאחר מייגריישן מאחר שבמהלך המייגריישן כתובות עמודים רבים משתנות ואף נמחקים עמודים רבים. במטרה למנוע את עמודי שגיאה אלו אנו התקנו log files בשרת, הטמענו הפניות מתאימות וחסמנו את העמודים האלו בקובץ robots.txt.

* משפך הגלישה – אנו הגדרנו "מטרות" בגוגל אנליטיקס ואף שינינו משפכי גלישה בחלקים שונים באתר על מנת לגרום לגולשים רבים יותר לבצע את הפעולה הרצויה, למשל שליחת טופס צור קשר אל צוות האתר. לסיכום, על ידי שילוב של טכנולוגיה, אופטימיזציה קפדנית לעמודים, בניית קישורים וחשיבה שיווקית הצלחנו בשני תהליכי מייגריישן וקידמנו את Aruba.com בהצלחה בכל מנועי החיפוש הפופולריים.

 

הטכנולוגיות ושיטות ה-SEO המתקדמות בהן השתמשנו לקידום פורטל Aruba.com יכולות לסייע גם בהליך קידום אתרים לאתר שלך, ויגרמו לו להתקדם במנועי חיפוש ואף להעלות יחס המרה, כלומר לגרום ליותר אנשים לבצע את "מטרות" האתר כגון הרשמה, קניה וכו'.חזור

הר סיני 1, תל אביב
ת.ד 29388, תל אביב 6129301
טלפון: 03.5173333
פקס : 03.5173332
ניוזלטר רבעוני בנושאים: קידום אורגני, שיווק ופיתוח עסקי. ניתן לביטול בכל עת.