לקוחות

 
סינאל
מטבחי סמל
מיוזיק - בית ספר למוזיקה
אופיר טורס - לואו קוסט
תפוז אנשים
בית בכפר
תקדין
חשבים
בנק אגוד
תלמה תיירות
תנודע
אגד טורס
פנגו+
חברת טבע
ביזפורטל
קווי חופשה
HIT
בליק תיירות
 

במהלך שנות עבודתנו צברנו מאות לקוחות מרוצים מכל העולם אשר חוו גדילה משמעותית במאגר הלקוחות שלהם כתוצאה משרותינו. ליתר דיוק, הובלנו בהצלחה למעלה מ 700 פרוייקטים בארץ וכן בחו"ל תוך התבוננות מפוקחת על האתר, הבנת קהל היעד, התכנים של האתר וכמובן ההיבטים הטכנולוגיים. קידום אתרים אורגני הוא עולם ומלואו. המלחמה על המקום הראשון במנועי החיפוש דורשת נסיון, מקצועיות, סבלנות וכמובן שיתוף פעולה מלא עם הלקוח. אנו באמבודו טכנולוגיות נפעל רבות למען קידום העסק שלך תוך שימת דגש על הגדלת התנועה האורגנית לאתר. הטראפיק הוא המפתח להצלחה, ממנו נגזרת ההמרה, וזו המטרה המשותפת שלנו.

למה אמבודו טכנולוגיות?
בשקט בשקט, אמבודו טכנולוגיות מתעסקת אך ורק במה שחשוב באמת. אנו עוסקים בתחום השיווק והאינטרנט כבר למעלה מ 16 שנים, בעולם האינטרנט בו הדברים דינמיים ועלולים להשתנות בכל רגע נתון, כדאי לכל לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם חברה אמינה, מקצועית, רצינית ובעלת ניסיון כמו אמבודו טכנולוגיות. אנו מבטיחים אך ורק מה שאנו מסוגלים לקיים. הפרויקטים שאנו מובילים והאתרים שאנו משווקים מדברים בעד עצמם. עם הצלחות לא מתווכחים!

שיטת העבודה שלנו הנה אישית, אינדיווידואלית והוגנת, הלקוחות מרגישים את זה. את רוב הפניות אנו מקבלים בשל המלצות מפה לאוזן של הלקוחות שלנו, ולא באמצעות שיווק אגרסיבי באינטרנט וערוצי המדיה. ככה עובדים כאן; בשקט וקור רוח מביאים את האתר לנראות המקסימלית בתוצאות החיפוש, ומשם דרכו של הלקוח אליכם כבר קצרה.

 

שם (חובה)
חברה
דואר אלקטרוני (חובה)
טלפון
תוכן ההודעה

או במס' 03.517.3333

Untitled Document 


הר סיני 1, תל אביב
ת.ד 29388, תל אביב 6129301
טלפון: 03.5173333
פקס : 03.5173332
ניוזלטר רבעוני בנושאים: קידום אורגני, שיווק ופיתוח עסקי. ניתן לביטול בכל עת.